Zaznacz stronę

Zdrada ile kosztuje detektyw?

Jak pokazują badania opinii publicznej, dla ponad 2/3 mieszkańców Polski zdrada to najpoważniejsza przyczyna, która skłoniłaby ich do rozwiązania małżeństwa. Niestety statystyki rozwodów udzielanych w naszym kraju tylko to potwierdzają – przez lata to właśnie zdrada małżeńska jest wymieniana pośród głównych przyczyn sądowego końca tej instytucji. W takich przypadkach najczęściej winą obarczany jest niewierny małżonek, dlatego by pozyskać wiarygodne dowody, osoby zdradzane bardzo często korzystają z usług prywatnych detektywów. Ile kosztuje taka usługa? Co wchodzi w jej skład? Czym kierować się wybierając detektywa do prowadzenia takiej sprawy?

Ile kosztuje wykrywanie zdrady?

Nie sposób jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie, ile kosztuje detektyw od zdrad. Uczciwie trzeba przyznać, że każdy przypadek jest inny, co ma niebagatelny wpływ na cenę usługi. Sprawa wygląda inaczej, gdy mamy jedynie podejrzenia co do niewierności małżonka i chcielibyśmy się przekonać o ich słuszności bądź nie, a zupełnie inaczej gdy interesuje nas wykrywanie zdrady, o której wiemy, a której to dowody będą mogły być wykorzystane w sądzie. Zazwyczaj możemy w znacznie większym stopniu nakierować detektywa, przez co pozyskanie ewentualnych dowodów trwa znacznie krócej. Cena za wykrycie zdrady w cenniku naszj Agencji detektywistycznej zaczyna się od 1200 zł za dzień czynności obserwacyjnych.

Duży wpływ na cenę ma stopień skomplikowania sprawy, relacje łączące współmałżonków, czy nawet wcześniejsze próby śledzenia małżonka – w takim przypadku niewierny partner może być o wiele bardziej ostrożny i zwracać większą uwagę na detale, co może nawet kilkukrotnie przedłużyć czas uzyskiwania dowodów zdrady.
Z tych powodów cena za wykrywanie zdrady małżeńskiej ustalana jest indywidualnie i zależy od zawiłości sprawy, niezbędnego czasu a także nakładu pracy.

Wykrywanie zdrady małżeńskiej – co wchodzi w zakres usługi?

Oczywiście, jak już wspomnieliśmy, każdy przypadek jest inny i również wymagania co do zebranych dowodów różnią się w zależności od klienta. Jednak najczęściej w skład działań, które podejmuje agencja detektywistyczna podczas wykrywania zdrady, wchodzi:

zbieranie dokładnych dowodów, które można wykorzystać w ewentualnej sprawie rozwodowej (wysokiej jakości zdjęć, nagrań audio i video)
obserwacja małżonka,
zapisywanie informacji dotyczących jego/jej rozkładu zajęć

Wszystkie działania operacyjne w naszej agencji detektywistycznej prowadzi doświadczony i licencjonowany Detektyw od zdrad Piotr Pozaroszczyk dlatego możesz mieć pewność, że wykrywanie zdrady odbędzie się w sposób niezauważalny dla obserwowanej osoby, nie wzbudzając podejrzeń.

Detektyw od zdrad – dlaczego powinien to być fachowiec?

Oczywiście na rynku nie brak bardzo tanich ofert agencji detektywistycznych. Często jednak osoby podejmujące się zadania, jakim jest wykrywanie zdrad, nie tylko nie posiadają doświadczenia czy odpowiedniego osprzętu, ale nawet niezbędnych uprawnień. Dlaczego to istotne? Z kilku powodów. Jednym z nich jest fakt, że zdobyte informacje i dowody zdrady mają być dowodem wykorzystanym w rozprawach sądowych. W związku z tym warunkiem niezbędnym jest, aby były pozyskane zgodnie z prawem, w przeciwnym razie nie będą mogły być włączone do postępowania dowodowego.

Inną, niezwykle istotną kwestią, jest konieczność utrzymania obserwacji detektywistycznej w całkowitej tajemnicy. Jeśli osoba podejrzewana o zdradę nabierze jakichkolwiek podejrzeń, zebranie materiału dowodowego może okazać się niemalże niemożliwe. Sytuacja wygląda jeszcze gorzej, jeśli okaże się ona niewinna, a przez nieprofesjonalnego postępowanie detektywa dowiedziałaby się, że współmałżonek podejrzewa ją o zdradę.

Jak zatem nietrudno zauważyć, przy wyborze odpowiedniego detektywa do wykrywania zdrady małżeńskiej cena absolutnie nie powinna być najważniejszym argumentem.
Profesjonalizm oraz doświadczenie prywatnego detektywa może okazać się kluczowe w rozwiązaniu tak delikatnej, a zarazem tak ważnej sprawy dla osoby zdradzanej.

Detektyw Pozaroszczyk